Hakkımızda

Hakkımda

Üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul Marmara Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladım. Spiritüel alandaki kişisel gelişim yolculuğum Reiki’ye olan ilgimle başladı. İlk olarak Reiki eğitimlerine kaydoldum ve diğer şifa yöntemlerine devam ettim. Aynı zamanda dünyayı ve diğer kültürleri keşfetmek için yurtdışında okumak istedim. ABD’ye taşındıktan sonra algı dünyam büyük ölçüde değişti. Burada kendimi şaman topluluklarında, şifa merkezlerinde, Budist tapınaklarında ve özşifa kurslarında kaybettim. Akademik hayatım da harika gidiyordu ve hatta Columbia Üniversitesi’nden burs aldım. Bana bir doktora derecesi teklif edildi ama muhteşem bir teklif olsa da bunun benim amacım olmadığını biliyordum. Tamamladığım spiritüel eğitimlerle enerji kanallarımın yeniden açıldığını hissederek şifacı olma çağrımı takip etmeye karar verdim. Tüm akademik başarılarıma veda ettim ve kelimenin tam anlamıyla cebimdeki son parayı Amerika Birleşik Devletleri’ndeki koçluk eğitimlerine harcadım.

Böylece maceram başladı. Bu dönemde beslenme, yaşam koçluğu, şamanizm, astroloji, NLP, bilinçaltı şifa teknikleri, Kabala çalışmaları üzerine çeşitli eğitim ve sertifika programları gibi konularda eğitimler aldım. İlk regresyon eğitimimden sonra ne yapmam gerektiğinden emindim, çünkü şimdi bilinçaltı zihnimin şifresinin ruhum olduğunu çözmüştüm. Neyi ve neden yaşadığımı biliyordum. Hayattaki amacımın insanların bilincine ışık getirmek ve onların içindeki Yaratıcı’ya ulaşmalarına yardımcı olmak olduğunu biliyordum. Bu yüzden ABD’de birebir seanslar sunmaya başladım ve ardından bunları Türkiye’deki insanlara da açtım. Instagram ve YouTube hesaplarımda atölye çalışmaları ve eğitimlerin yanı sıra ücretsiz meditasyonlar sunuyorum.

Çalışmamın kristalleri, değerli taşları ve dişil enerjileri içermesi gerektiğini biliyordum. Bu yüzden değerli taşlı takı ürünleri tasarlamaya başladım. Kendi meditasyon çalışmalarım da kristallerin enerjisi ile hızlandı.

Bu iş çok büyük sorumluluklar ve zorluklar içermesine rağmen, biliyorum ki YOLUMDAYIM . Şimdi bir sonraki adım, kendi Spiritüel Koçluk Okulumu açmak.

Merak edenler için kişisel hikayem hakkında daha fazla bilgi: Çocukken ailem duygusal travma ve maddi zorluklarla uğraşıyordu, ancak bu beni çocuk olmayı seven mutlu bir çocuk olmaktan alıkoymadı. Hayali arkadaşlarım vardı. Atlasa bakıp dünyayı dolaşıyordum. İnsanların etrafında dans eden enerji bulutsularını görüyordum. İlkokula başladığımda arkadaşlarımın hiçbirinin benzer deneyimler yaşamadığını fark ettim. Gördüğüklerimden bahsettiğimde alay edildiğim için sonunda sessiz kalmayı seçtim. Büyüdükçe gelecekteki olayları görmek gibi deneyimler yaşamaya başladım. Zamanla, tüm bunlar ve daha yeni deneyimler içimde stres, korku ve depresyonu tetikledi. Bana “yüksek IQ ve hayal gücü olan normal bir çocuk” teşhisi kondu. Enerjiler, çakra sistemleri, mitoloji, uzaylılar ve astral seyahat hakkında okumaya başladım. Zamanı bükmek, boyutlar arasında seyahat etmek, geleceğe seyahat etmek gibi paranormal olayları bilmeden deneyimledim. Tüm bu deneyimler çok ilginç ve heyecan verici olsa da, kendimi bir yabancı gibi de hissettim, kafam karıştı ve bu bunalımın bitmesini diledim – ki bu bir gün aniden gerçekleşti: İki yıl kadar hiç deneyimim olmadı. Bunun hayatımın en iyi zamanı olacağını düşünmüştüm ama bu iki yıl boyunca kendimi gerçekte olduğum insandan uzaklaşmaya zorlarken hayatımın en derin bunalımlarını yaşadım. Yine de okuyup öğrenmeye devam ettim. Spiritüel bilgileri öğrenmeye duyduğum bu muazzam istek beni ABD’de tamamladığım daha resmi eğitimlere götürdü ve doğal yeteneklerimin ve sezgilerimin resmi öğretilerle uyumlu olmasına yardımcı oldu.

Hilal