İade ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM

hilalozsoy.com’dan aldığınız ürünler maksimum 72 saat içerisinde  kargoya verilir ve Türkiye’nin en uzak noktasına(mobil bölgeler hariç) maksimum 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir. Eğitim ve dijital ürünler kargolanmaz kullanıcı bilgileri ve dosyalar mail adresinize gönderilir.

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?
İade yoktur.
Değişim siparişin teslimatından sonraki  7 iş günü içerisindedir. Ürünler kullanılmamış olması kaydıyla değişim yapılmaktadır. 

Değişim Ücretli midir?
Değişim talebiyle hilalozsoy.com’a gönderdiğiniz ürünlerde kargo masrafları Alıcıya aittir.

Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?
Değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > siparişlerim bölümünden bulduktan sonra  butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü değişim olarak gönderebilirsiniz.

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?
Hilal ÖZSOY
Adres: 
Yalıkavak Mh. Atatürk Cad.  Sandima Villaları No: 52 Muğla – Bodrum

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir miyim?
PTT Kargo haricinde, diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

Ürünleri  PTT Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?
Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı “Değişim Puanı” olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra  yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz.

Değişim adresimiz: Yalıkavak Mh. Atatürk Cad.  Sandima Villaları No: 52 Muğla – Bodrum