Taşlar Kodlama

DOĞAL TAŞLAR

Akik

Yaratıcılık, Cesur, Kararlı, Uyarıcı, Fiziksel Enerji, Özgüven, Performans, Üretim

Ben dünya ile birim. Buraya aitim. Köklerimle dünyanın kökleri bir. Dünya yaşamımı ve planımı kabul ettikçe köklerim uzuyor. Köklerim uzadıkça alanım da genişliyor. Sevgi ile kabul ediyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Akuamarin

Huzur, Açık ve Kolay İletişim, Sakin, Bırakma, Akış, Duru

Su gibi duru ve akışta olmaya niyet ediyorum. Enerjin ruhuma huzuru getirsin. Enerjinle duygularımı olduğu gibi aktarabiliyorum. Akışta olmak rahat ve güvenli. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Ametist

Manevi Farkındalık, Memnuniyet, Huzur, İstikrar, Yaratıcılık, Bağışlayıcılık, Hoşgörü

Enerjim yükseldikçe parlıyorum. Parladıkça korunuyorum. Ametistin yoğun ışığı benim ışığıma ışık olsun. Yükseldikçe geçmişin tortularından arınıyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Ay Taşı

Zarafet, Duygu, Umut, İçgörü, Başlangıçlar, Uyum, Bilgelik, Dişil Enerji, Destek, Ruh

Sezgilerimi arttırmama ve dişi enerjimi yükselterek korumama yardım istiyorum. Rahmimde bir ay doğsun ve ışığı tüm bedenimi sarsın. Duygularım dengede kalıyor ve ben kendimi olduğum gibi kabul ediyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Çeroit

Rüyalar, Psişik Yetiler, Manevi Farkındalık, Memnuniyet, Huzur, İstikrar, Yaratıcılık, Bağışlayıcılık, Hoşgörü

Sezgilerim artmasına niyet ediyorum ve 3. gözümü aktifleşiyor. Görülerim ve rüyalarımdan ihtiyacım olan mesajları rahatlıkla alıyorum. Zihinim sakinleşiyor ve negatif düşüncelerden ve enerjilerden uzaklaşıyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Dendritli Opal

Yer ve Gök, Şaman Enerjisi, Aydınlık & Karanlık, Dualite, Büyüme, Ruhsal Plan, Şifa

Bu taş hayatıma umut veriyor. Hayatımı ışığa dönüştürüyor ve kim olduğumu hatırlamama yardımcı oluyor. Ruhsal yolculuğum hızlanıyor. Her an ve güçlenerek ışığın hayatıma akmasına izin veriyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Dumanlı Kuvars

Psişik Yetiler, Koruma, Sezgiler, Telepati, Topraklanma, Negatif Enerjiden Arınma

Bu taş alanımda olduğu sürece korunduğumu biliyorum. Tüm negatif düşünceler, duygular ve enerjiler bir bir alanımı terk ediyor. Alanım arınıyor, sezgilerim artıyor ve ruhumla bağlantım güçleniyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Herkimer Elmas

Düş, Vizyon, Arınma, Manevi, Büyüme, Ruhsallık, Parlama

Enerjimin her an temizleniyor ve yükseliyor. Sahip olduğum tüm güzel enerjileri her an büyüyor. Tekamül sürecimde önüme engel olanları görmeme, temizlememe ve ışığımı parlatmama yardımcı ol. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Kalsedon

Manevi Farkındalık, Rahat ve Açık İletişim, Huzur, İstikrar, Yaratıcılık, Bağışlayıcılık, Hoşgörü

Enerjim yükseldikçe parlıyorum. Parladıkça korunuyorum. Zihnim ve kalbim her an huzurda ve ben yolumdayım. İhtiyacım olanın farkındayım ve odağım hedefimde. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Kara Elmas

Dualite, Gölge Yan, Dönüşüm, Vizyon, Arınma, Manevi, Büyüme, Ruhsallık

Kömürden en değerli y-taşın çıkması gibi, zorluklardan ışık doğsun hayatıma. Zorda kaldığımda, çıkış yolu bulamadığımda hayatımdaki ışığın ben olduğumu hatırlat. Öyle de oldu. Şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Kehribar

Cesaret, Koruma, İyileşme, Barış, Güven, Fedakarlık, Bilgelik

Ruhsal, zihinsel ve fiziksel anlamda alanımı temizle, dengele ve beni dünyanın koşulsuz sevgisine ve güzel enerjisine uyumla. Köklerimin bilgeliği, yolumda ışık olsun. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Kedi Gözü

Koruma, Sezgi, Dönüşüm, Güçlenme, Genişleme, Parlama, Tılsım

Bu taş alanıma kalkan oluyor ve hiçbir negatif enerji benim alanıma giremiyor. Kedi gözünün enerjisi ile beraber alanım arınıyor ve ben akışta güçlü bir şekilde ilerleyebiliyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Kristal Kuvars

Şifa, Tezahür, Genişleme, Hafıza, Koruma, Arınma, Hizalama, Büyüme

Enerjimin her an temizleniyor ve yükseliyor. Sahip olduğum tüm güzel enerjileri büyüten kuvarsım; (birlikte kullanıldığı taş ismi) enerjisini katlayarak, frekansımı yükseltiyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Krizokol

Refah, Aşk, Sevgi, Şefkat, Anlayış, Barış, Bilgelik, Düşler, Fırsatlar, Denge, Huzur

Kalbimden akan sevgi tüm dünyama yansıyor ve ben hayatımı olduğu gibi kabul ediyorum. Hayatın bana verdiklerine sevgiyle yanıt veriyorum. Dengedeyim ve büyüyorum. Köklerimle dünyaya tutundukça yapraklarım göklere ulaşıyor.

Labradorit

Koruma, Sezgi, Dönüşüm, Bilgi, Yükseliş, Yüksek Bilinç, Güçlenme

Ben ötesini görmeye hazırım. Bu yolda ışık için savaşan görünmez koruyucuları hayatıma çekiyorum. Korunuyorum. Alanıma hiçbir negatif enerjiyi kabul etmiyorum. 3. gözüm aktifleşiyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Lal

Tutku, Yaratıcılık, Koruma, İrade, Cesaret, Umut, Şans, Başarı

Lâl taşının enerjisi hem bedenime hem ruhuma güç oluyor. Gücüm arttıkça tüm düşük titreşimler alanımı terk ediyor ve içimdeki bilge şifacı uyanıyor. Hayatımı, nefesimi, ışıkla, güçle ve tutkuyla sahipleniyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Larimar

Huzur, Akış, Mu & Atlantis, Bilgelik, Perspektif, Şifa, Aydınlanma

İç dünyamdaki huzur artıyor ve huzurum arttıkça özümle bağlantım güçleniyor. İç sesimi dinliyor ve adımlarımı kararlılıkla ve dengeli şekilde atıyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Lapis Lazuli

Bilgi, Hakikat, Aydınlanma, Güçlenme, Yaratıcılık, Koruma

Bana değişim gücü ver ve değiştiremeyeceğim konulara dayanma gücü ver. Hayat daimi bir akış içerisinde ben de akmayı ve huzurda kalmayı seçiyorum. Göklerle bir olmayı, içimdeki bilgeyi uyandırmayı seçiyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Obsidyen

Psişik Yetiler, Koruma, Sezgiler, Telepati, Topraklanma, Negatif Enerjiden Arınma

Bu taş alanımda olduğu sürece korunduğumu biliyorum. Tüm negatif düşünceler, duygular ve enerjiler bir bir alanımı terk ediyor. Alanım arınıyor, sezgilerim artıyor ve ruhumla bağlantım güçleniyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Opal

Şifa, Arınma, Denge, Yaratıcılık, Parlamak, Psişik Yetiler, İlham, Enerji

Kozmik ışığın mükemmel dengesi bu taş ile hayatıma akıyor. Auram saf enerjide titreşiyor. Tüm güzel renkler hayatımda titreştiriyor ve renklerin şifasından faydalanıyorum. İçimdeki güç uyanıyor ve gücümü gökkuşağı gibi yansıtıyorum.

Pembe Kuvars

Sevgi, Rahatlık, Huzur, Kabullenme, Kendine Değer Verme, Merhamet, Bağışlama, İlişkiler

Hayatımdaki tüm sevgi blokajları aşkla çözülüyor ve duygularım şifalanıyor. Kalbimi saflaştırma yolunda adım atıyorum. Gerçek aşkı hayatıma her saniye çekiyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Rutilli Kuvars

Ruhsal Gelişim, Koruma, Kendine Güven, Duygusal İstikrar, Odaklanma, Mutluluk, Yaratıcılık, Kararlılık

Kozmik ışığın mükemmel dengesi bu taş ile hayatıma akıyor. Auram saf enerjide titreşiyor. Ruhumun gelişimini engelleyen her tortu bir bir alanımdan ayrılıyor. İç huzurum artıyor ve ben yolumda ışıkla ilerliyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Safir

Pembe: İçimdeki tüm negatif duygular pembe safirin gücüyle dönüşüyor ve gerçek sevginin frekansı tüm bedenimi sarıyor. Ben özüme bağlandıkça, sezgilerim güçleniyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Mavi: Hem dünya ile hem de gökler ile olan bağlantım her an güçleniyor. Yaşam planıma güveniyorum. Tekamül yolculuğuma mavi safir sonsuz destek oluyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Sarı: Tekamül yolculuğumda sarı safir ruhumu ve özümü ortaya çıkarıyor. Ruhumu tanıyorum. Özümü biliyorum. Kendimi gerçekleştirmeme engel olan tüm tortular teker teker yok oluyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Yeşil: Tekamül yolcuğunda hayat amacım önüme sunuluyor ve ben yolumda huzurla ilerliyorum. Enerji alanım genişliyor ve hayatıma her daim huzur akıyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Selenit

Zihinsel Berraklık, Psişik Yetiler, Melekler, Saf Titreşim, Temizlik

Selenitin saf ve yüksek frekanslı enerjisini, her an hayatımda olması için alanımda aktive ediyorum. Bilgeliğimi ve maneviyatımı arttır, ilahi olanla bağlantımı güçlendir. Alanımın her an temiz ve yüksek frekanslı olmasına yardım et.

Sitrin

Zenginlik, Bolluk, Bereket, Pozitif, İş, Tezahür, Sevinç, Benlik, Özsaygı

Hayatımda ihtiyacım olan enerjiyi ve gücü tüm hücrelerime yansıt ve enerji alanımı her daim koru. İçimde bir güneş doğsun ve enerjisi tüm enerjimi sarıp harekete geçirsin. Hareket de hayatıma bereket getirsin. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Topaz

Empati, Merhamet, İletişim, Uyum, Hareket, Koruma, Pozitif Enerji

Ruhum, bedenim ve zihnim arasındaki dengeyi huzurlu ve neşeli şekilde sağlıyorum. Yaşadığım her olaya rahatlıkla uyumlanıyorum. Dengem yerinde, ruhum huzurda ve ben güvendeyim. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Turkuaz

Açık ve Kolay İletişim, Güç, Cesaret, Şifa, Denge, Huzur, Dostluk

Bu taşın enerjisi ile birlikte hayatımın her alanına her an şans akıyor. Negatif enerjiler benden uzak ve tüm güzellikler benimle. Hayatıma şansı, başarıyı, ışığı çekiyorum. Böylece yaratım gücüm her alana işliyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Turmalin

Yer ve Gök, Şaman Enerjisi, Aydınlık & Karanlık, Dualite, Büyüme, Psişik Yetiler

Dualitenin dünyasında karanlığın varlığını kabul ediyorum fakat enerji alanıma kabul etmiyorum. Işıkta kaldıkça duygularım da dengede kalıyor. Zihnim akışta ve huzurda. Hayat planımda arınmış olarak ışıkla ilerliyorum.

Yeşim

Şans, Bolluk, Refah, Aşk, Sevgi, İlişkiler, Barış, Bilgelik, Düşler, Fırsatlar

Kalbimden akan sevgi tüm dünyama yansıyor ve ben hayatımı olduğu gibi kabul ediyorum. Hayatın bana verdiklerine sevgiyle yanıt veriyorum. Dengedeyim ve büyüyorum. Köklerimle dünyaya tutundukça yapraklarım göklere ulaşıyor.  Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

 

Yosunlu Akik

Huzur, Denge, Sessizlik, Teslimiyet, Sabır, Odaklanma

Kalbimden akan sevgi tüm dünyama yansıyor ve ben hayatımı olduğu gibi kabul ediyorum. Hayatın bana verdiklerine sevgiyle yanıt veriyorum. Dengedeyim ve büyüyorum. Köklerimle dünyaya tutundukça yapraklarım göklere ulaşıyor. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim! 

Zümrüt

Merhamet, Adalet, Uyum, Sevgi, Sadakat, Dürüstlük, Doğruluk, Bolluk, Özdeğer, Başarı

Sadakat ve bağlılık her daim hayatımda olsun. Önce kendime ve çevreme sonra görevlerime sadık olmamı destekle. Beklediğim her duyguyu önce kendime vermeme yardımcı ol. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

 

SEMBOLLER

Başmelek Uriel

Işık, Dişil Enerji, Güç, Dönüşüm, Potansiyel, Keşfermek, Cesaret, Hayvanlar Alemi, Şifa

Başmelek Uriel’in bilgelik dolu, destekleyici enerjisinin, ileriyi görmeme yardımcı olmasına ve tekamül sürecimde, beni değişim için desteklemesine niyet ediyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Başmelek Rafael

Şifa, İyileşme, Merhamet, Yaşam Ağacı, Değişim, Enerji Çalışması

Başmelek İsrafil’in şifa dolu enerjisi ile, ihtiyacım olan tüm güzel enerjileri almaya niyet ediyorum. Ruhum, bedenim ve zihnimde ihtiyacım olmayan hiçbir enerjiye yer yok. Şifa dolu enerjilere yer açıyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Başmelek Cebrail

Güç, Mesaj, Vahiy, Gökler, Evrensel, Sembollerin Dili, Merhamer, Psişik Yetiler, Huzur

Başmelek Cebrail’in huzur ve bilgelik dolu enerjisi ile karşıma çıkan her mesajı anlıyor ve sevgiyle kabul ediyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Başmelek Mikail

Koruma, Sezgi, Dönüşüm, Bilgi, Yükseliş, Yüksek Bilinç, Güçlenme

Başmelek Mikail’in sonsuz koruyan, elektrik mavisi kalkanı her daim benimle ve ben sonsuz korunuyorum. Ruhsal, zihinsel ve bedensel alanımda hiçbir negatif enerji bulunamaz. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Başmelek Raguel

Adalet,  Karar Vermek ve Kararlılık, İstikrar, Huzur, Uyum, Denge, Arabulucu

Başmelek Raguel’in adil ve kararlı enerjisi her an alanımda ol. Huzur, adalet, kararlılık, emin olmak gibi kavramlara ihtiyaç duyduğumda, bu enerjilerin bana ulaşmasına kanal ol. Hayatıma uyumun güzelliğini getir. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Başmelek Samuel

Sevgi, Rahatlık, Huzur, Kabullenme, Kendine Değer Verme, Merhamet, Bağışlama, İlişkiler

Başmelek Samuel’in sevgi dolu enerjisiyle hayatımdaki tüm sevgi blokajları aşkla çözülüyor ve duygularım şifalanıyor. Kalbimi saflaştırma yolunda adım atıyorum. Gerçek aşkı hayatıma her saniye çekiyorum. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Başmelek Jophiel

Güzellik, Güç, Özgüven, İlham, İfade, Yetenek, Başarı

Başmelek Jophiel’in güzel, nur dolu enerjisiyle her an güvenim tam. Kendimin farkındayım; güzelim, başarılıyım, yetenekliyim, kalbim saf… Çünkü ben sonsuzluğun bir parçasıyım ve her an güzelliği deneyimlemekteyim. Öyle de oldu, şükürler olsun. Teşekkür ederim!

Ankh

Ankh, göksel ve dünyevi enerjileri bir araya getirir. Bu nedenle sonsuz yaşamın simgesi olarak görülür. Var olan enerjiyi yükseltir; aynı zamanda göksel enerjinin dışarı (sekhem, reiki gibi enerji çalışmalarında) veya kendi içine akmasına izin veren, ileten bir kanal olarak kullanılan bir semboldür. Mısır tanrıları Ankh’ı bir asa gibi tutarak ellerinde taşırlardı. Aynı zamanda inisiyasyonu ve dönüşümü sembolize eder. Eğer hayatınızda değişim ve dönüşümden geçiyorsanız, eril ve dişil dengesizlik yaşıyorsanız bu sembolü kullanabilirsiniz.

Sa

Ölümsüz olan enerjilerimizin korunması için kullanılmış bir koruma tılsımıdır. Tarihte özellikle hamile kadınlara negatif güçler bulaşmaması için kullanılmıştır. Büyütmeye çalıştığınız bir enerjiyi korumak için kullanabilirsiniz.